book-1421097_640

New Matura Solutions

New Matura Solutions

New Matura Solutions jest najnowszym wydaniem kursu przeznaczonego dla uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Kurs New Matura Solutions jest dostępny na dwóch poziomach, które pokrywają się z wymaganiami maturalnymi, czyli poziom podstawowy i rozszerzony. New Matura Solutions oferuje swoje pomoce naukowe dla każdego ucznia wychodzi naprzeciw różnym wymaganiom i poziomom zaawansowania. Kurs jest wydany w czterech wersjach. Ze względu na trudność materiału zostały przygotowane następujące poziomy: Elementary – najniższy poziom, następnie Pre-Intermedaite – trudniejsza wersja, Intermediate – drugi co do trudności oraz najtrudniejszy – Intermediate, dla najbardziej zaawansowanych uczniów. Tego typu podział jest najlepszy, gwarantuje indywidualne nauczanie i zadania dostosowane do umiejętności i wiedzy każdego ucznia.

Dlaczego uczyć się z kursu New Matura Solutions?
Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych jako obowiązkowy egzamin mają do zdania między innymi egzamin z języka obcego. Najczęściej maturzyści decydują się na język angielski, natomiast w drugiej kolejności na język angielski. Aby pozytywnie przejść przez egzamin dojrzałości wymagane jest uzyskanie 30% punktów z części pisemnej oraz części ustnej. Do osiągnięcia takiego wyniku potrzebna jest znajomość wybranego języka obcego w każdej dziedzinie. Maturzysta musi poradzić sobie z czytaniem i słuchaniem ze zrozumieniem, pisaniem oraz mówieniem. Kurs New Matura Solutions zawiera materiał i zadania z każdego z tych obszarów, dzięki czemu wystarczy jeden kurs, żeby zdać maturę z języka angielskiego.
Dodatkowo New Matura Solutions to kurs zintegrowany z repetytorium Longmana, bardzo popularnym i skutecznym podręcznikiem dla maturzystów.
New Matura Solutions zawiera następujące komponenty: podręcznik i zeszyt ćwiczeń z płytą CD, platforma multimedialna Oxford English Online z cyfrowymi zeszytami ćwiczeń i materiałami dla nauczyciela.
Podręcznik przeznaczony jest do ćwiczenia umiejętności rozumienia tekstu pisanego oraz mówionego, a także konstruowania wypowiedzi ustnych i pisemnych. Zawiera zestawy zadań do ćwiczeń przygotowujących do przystąpienia do egzaminu ustnego. Zeszyt ćwiczeń jest uzupełnieniem podręcznika – zawiera dodatkowe zadania skierowane na utrwalanie i doskonalenie wyżej wymienionych umiejętności. Zaletą jest dostęp do płyty CD, bez której nie możliwe byłoby przeprowadzenie ćwiczeń z rozumienia ze słuchu. Kolejnym atutem New Matura Solutions jest wiele materiałów przeznaczonych dla nauczycieli takich jak sprawdziany, scenariusze do zajęć, co poprawia ich jakość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>